Szukasz Inspiracji?Zobacz propozycje architektów
Jesteś architektem wnętrz?Współpracuj z nami

Dlaczego Sofami?

Sofami powstało na bazie naszych własnych doświadczeń zebranych w trakcie długich poszukiwań i problemów z wyborem produktów i tkanin oraz piętrzącymi się procedurami ich zakupu. Do tego jeszcze nie mogliśmy znależć ładnych, komfortowych a przy tym niedrogich produktów, w przyjemnych w dotyku i ekologicznych tkaninach, które zniosłyby największe męczarnie ze strony naszych dzieci – skoki, wylany sok, czy pisanie długopisem.
Dlatego postanowiliśmy sprawić by zakup mebli w naszym sklepie był szybki, łatwy, tani i bezpieczny. By produkty były ładne, miały funkcje spania, były w wysokiej jakości łatwych do czyszczenia tkaninach, by nie było niespodzianek co do ich koloru i by mogli je Państwo wypróbować we własnym domu. By nie było konieczności czekać na nie miesiącami i by przystojni Panowie wnieśli je Państwu do salonu a nie pod blok lub bramę.

Korzyści

Darmowa Dostawa

Oferujemy darmowy dowóz produktów na terenie całej Polski. Produkty na wyprzedaży już w ciągu min. 48 godzin. Dodatkowo mają Państwo prawo zwrotu zakupionego produktu w ciągu do 14 dni od jego odebrania/dostawy.

 

Wysoka Funkcjonalność

Większość oferowanych przez nas produktów nie tylko ma atrakcyjny wygląd ale i funkcję spania, automat ro rozkładania, pojemnik na pościel, ruchome zagłówki lub podłokietniki.

 

Niezwykły Komfort

Każdy oferowany przez nas produkt został przez nas przetestowany pod względem wygody siedzenia i leżenia. Dzięki temu każdy z nich zapewnia wysoki  poziom komfortu a to dzięki wielowarstwowej konstrukcji siedzisk, na którą składają się m. in. pianka wysokoelastyczna, sprężyny bonell czy sprężyny faliste.

 

Łatwość Czyszczenia

Jeśli ktoś ma dzieci to wie, iż dobra tkanina, którą łatwo wyczyścić i która ma właściwości hydrofobowe tj. trudniej w nią wsiąka wylana herbata, kawa czy sok to prawdziwy skarb. Właśnie takim skarbem są oferowane przez nas tkaniny obiciowe dzięki Easy Clean Technology.

 

Niezrównana Miękkość

Nasze tkaniny są miłe w dotyku, miękkie i eko, dzięki czemu dzieci i dorośli chętnie się będą do nich tulić.

 

Niezwykła Trwałość

Sofa czy narożnik to nierzadko miejsce na którym toczy się życie całej rodziny – odbywają się rodzinne narady, wspólne leniuchowanie przed TV czy gry i zabawy. Stąd wszystkie nasze tkaniny są trwałe bo nawet 10-krotnie bardziej odporne na tarcie niż standardowo oferowane na rynku materiały obiciowe.

 

Wysoka Jakość

Tradycja & Kunszt

Nasze produkty powstały na bazie wieloletniej tradycji, doświadczenia i kunsztu mistrzów stolarstwa, krawców i projektantów. Każdy produkt jest ich i naszym dzieckiem, które traktujemy z miłością i troską. Dlatego kupując  produkty Sofami zyskują Państwo nie mebel ale nowego, wiernego i oddanego przyjaciela rodziny. 

 

Najnowsze Technologie

Doskonałość rodzi się z połączenia doświadczenia, kunsztu i technologii. Stąd w produkcji oferowanych przez nas produktów wykorzystywane są najnowsze technologie poprawiające ich jakość, warunki pracy i ograniczające zanieczyszczenie środowiska.

Kontrola Jakości

By zaoferować Państwu wysokiej jakości produkty każdy z nich przechodzą skrupulatną, wielostopniową kontrolę jakości. Chcemy by dzięki temu nasze sofy i narożniki służyły Państwu bez problemów przez długie lata.

Nagrody i Certyfikaty

Potwierdzeniem komfortu, wysokiego poziomu designu i jakości oferowanych przez nas produktów i tkanin są otrzymywane przez nie liczne nagrody i wyróżnienia na targach  meblowych w Polsce i za granicą oraz świadectwa jakości ISO.

Wniesienie do Salonu 

Dostawa w 48 godzin

Nikt nie lubi czekać na ulubiony produkt. My też. Stąd wszystkie nasze produkty w ofercie od ręki trzymamy na magazynie. Dzięki temu możemy je do Państwa bezpłatnie dostarczyć już w min. 48 godzin od momentu ich zakupu za pośrednictwem firmy DTS Transport. Wówczas otrzymacie Państwo od nas swój indywidualny numer przesyłki po którym będziecie mogli ją śledzić w systemie `Track & Trace` firmy DTS Transport.

Wniesienie do Salonu

Oferujemy unikalną na polskim rynku opcję dostawy mebli do salonu tzw. Room Delivery, za jedyne 100zł/produkt. Po co się kłopotać i wnosić ciężkie paczki samemu np. na 5 piętro, gdy można usiąść i spokojnie poczekać? Żegnaj trudzie i znoju, witaj sofo w moim pokoju!