Szukasz Inspiracji?Zobacz propozycje architektów
Jesteś architektem wnętrz?Współpracuj z nami

Sofami

Blog

Kanapy i narożniki w tkaninach welwetowych- sposób na modne wnętrze

Przepis Na Modny Mały Narożnik Lub Sofę

Stylowe sofy, kanapy, narożniki, fotele to elementy stanowiące aranżacyjną bazę i jednocześnie sprzyjają relaksowi i element jednoczący rodzinę. Aby się to stało muszą one być trwałe, wygodne a dodatkowo efektownie się prezentować.

Więcej

Jak zbudowana jest sofa?

Szkielety mebli tapicerowanych zazwyczaj produkowane są z litego drewna, płyt meblowych lub metalu, w tym stali. Elementem nośnym są tu sprężyny naciągowe faliste, listwy czy elastyczne taśmy tapicerskie, sprężyny bonnelowe. Materiały te powinny przepuszczać wilgoć i powietrze. Układ sprężynujący pokryty jest wygłuszającą warstwą z włóknin meblowych (naturalnych lub syntetycznych), która również ma wpływ na komfort użytkowania.

Więcej

Sofy i fotele – to główni bohaterowie domowej strefy relaksu. 

Jakie są obecnie popularne trendy w projektowaniu mebli wypoczynkowych?

Tyle jest sposobów wypoczywania, ilu jest użytkowników salonu. Wygląd współczesnego domu dostosowany jest do stylu życia właścicieli. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na funkcjonalne i stylowe sofy.

Więcej

Salon z narożnikiem, czyli jak w pełni wykorzystać przestrzeń?

Zakup nowego mieszkania lub modernizacja istniejącego zawsze wiąże się z optymalizacją dostępnej przestrzeni pod kątem naszych potrzeb, które zresztą zmieniają się z czasem. Zobacz jak wykorzystać przestrzeń w pełni i czy warto wybrać salon z narożnikiem? Więcej

Sofa do kawalerki- jak wybrać?

Dzisiejsze ceny mieszkań powodują, że co raz więcej spośród nas decyduje się na małe mieszkania 2 pokojowe, lub kawalerki. W szczególności do tych drugich wybranie odpowiedniej sofy może stanowić wyzwanie. Więcej

5 produkt(ów)