Szukasz Inspiracji?Zobacz propozycje architektów
Jesteś architektem wnętrz?Współpracuj z nami

Kanapy i narożniki w tkaninach welwetowych- sposób na modne wnętrze

od Artur Kiersznowski.

Przepis Na Modny Mały Narożnik Lub Sofę

Stylowe sofy, kanapy, narożniki, fotele to elementy stanowiące aranżacyjną bazę i jednocześnie sprzyjają relaksowi i element jednoczący rodzinę. Aby się to stało muszą one być trwałe, wygodne a dodatkowo efektownie się prezentować.

Jednym z ważnych czynników decydujących o wyglądzie sofy czy narożnika jest tkanina obiciowa. Wśród nich szturmem na salony wdarł się kilka lat temu aksamit skradając serca miłośników eleganckich i przytulnych kącików wypoczynkowych. W efekcie w ofercie producentów pojawił się szeroki asortyment tapicerowanych welwetami dużych i małych sof, kanap i narożników. Z ich pomocą bez trudu wykreujemy wystrój w rytmie nowoczesnej klasyki czy glamour, zwłaszcza w przypadku złotych odcieni koloru żółtego.

W ofercie Sofami znajdują się 3 tkaniny welwetowe, ekonomiczny wybór w postaci tkaniny Casablanca i 2 droższe opcje - łatwo zmywalnej tkaniny hydrofobowej Glam Velvet firmy Fargotex oraz Spectra o bardziej przygaszonych, pastelowych odcieniach. Dzięki nim wybierzecie idealne designerskie sofy dla swojego wnętrza.

Tkanina Welwet To Świetny Pomysł na Odświeżenie Wyglądu Kanapy czy Narożnika

Tkaniny welwetowe to rownież warte rozważenia rozwiązanie dla osób gustujących w skandynawskim designie. Do prostych form i lekkich brył idealnie pasują naturalne i neutralne kolory - beże, szarości ale również odcienie zieleni i błękitów.

Tkanina welwetowa to również świetny pomysł dla osób, które chcieliby odświeżyć wygląd kupionej kilka lat temu kanapie, narożnikowi czy fotelowi, zarówno w stylu skandynawskim ale też w innych  - vintage, shabby chic czy retro np. Sofami #315 https://sofami.pl/sofami-315 czy Sofami #244 https://sofami.pl/sofami-244.

Sofy Modułowe W Modnych Połączeniach Kolorystycznych

Osoby stawiające na odważniejszy design winny rozważyć zakup modułowych sof czy modułowych  narożników w przypadku których można łączyć i mieszać różne kolory np. szarości z ciemnym i jasnym odcieniem pomarańczy, czerwieni. W tym przypadku polecamy narożnik modułowy Sofami #157 https://sofami.pl/sofami-157, Sofami #183 https://sofami.pl/sofami-183 czy https://sofami.pl/sofami-17

Komentarze
  • *
    *
  • *