Szukasz Inspiracji?Zobacz propozycje architektów
Jesteś architektem wnętrz?Współpracuj z nami

Dostawa i Zwroty

Zakochałeś się w naszym produkcie od pierwszego spojrzenia i już nie możesz się go doczekać? Chciałbyś go jak najszybciej i najtaniej otrzymać?

Nic prostszego. Wybierz szybką dostawę do Twego domu wraz z  wniesieniem w zaledwie 48 godzin od dokonania płatności. Szybko, tanio i profesjonalnie sprawdzoną firmą DTS Transport. Dla Ciebie i Twojej rodziny.

Darmowa Dostawa w 48 godzin

Jeśli chciałbyś, aby nasz produkt jak  najszybciej zagościł w Twoim domu czy mieszkaniu to wybierz go z naszej oferty dostępnej od ręki, potwierdź zamówienie i je opłać. Wówczas dostarczymy go bezpłatnie w przeciągu od 2 do 5 dni.

Jeśli zaś spodobał Ci się produkt w tkaninie na zamówienie to wówczas wyślemy Ci informację o jego dostępności i jeśli ją zaakceptujesz to również otrzymasz go bezpłatnie w ciągu kilku tygodni.

Za darmo, bez względu na to gdzie mieszkasz na terenie Polski.

Wniesienie do Salonu

Dla Twojej wygody dajemy Ci możliwość nie tylko dostawy do pierwszych drzwi ale i skorzystania z opcji wniesienia mebli do pokoju mieszkania. Zero trudu, zero potu, zero zmartwień za jedyne 100zł.

14 Dni na Zwrot

Jeśli jakimś cudem nie zakochałeś się w naszym produkcie masz możliwość jego zwrotu w ciągu do 14 dni od jego odebrania. Dzięki temu nie kupisz kota w worku. Więcej informacji w regulaminie.