Szukasz Inspiracji?Zobacz propozycje architektów
Jesteś architektem wnętrz?Współpracuj z nami

Architekci / Projektanci

Architekci / Projektanci

Logowanie

Współpraca

Jeśli jesteś architektem lub projektantką wnętrz i chcesz na lepsze zmieniać wnętrza polskich mieszkań i domów, zarabiać i budować z nami Twoją firmę a przy tym pomóc nam podzielić się owocami naszego sukcesu z ludźmi w potrzebie to najmocniej zapraszamy do współpracy w miłej atmosferze.


Wierzymy bowiem, że pieniądze to nie wszystko i dlatego budujemy markę, produkty i technologie przyjazne ludziom i rodzinom. Dzięki temu chcemy ułatwić i polepszyć ich życie, przywrócić im radość i szczęście.

 

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Załóż swój profil lub swojej firmy na naszej stronie. Skontaktuj się z nami w celu otrzymania umowy. Kup nasz produkt(y) dla swojego Klienta oraz prześlij nam zdjęcia lub wizualizacje projektu, w którym został on użyty. Załadujemy je wówczas na profil Twojej firmy jako Twoje portfolio, które będzie widoczne dla naszych nabywców. Będą się oni mogli wówczas z Tobą skontaktować, co zapewni Tobie kolejne zlecenia i rozwój Twojej firmy.

Korzyści

Nie rzucamy słów na wiatr, dlatego by zrealizować nasze obietnice oferujemy:


-atrakcyjne prowizje


-próbniki materiałów obiciowych


-obiekty 3D wszystkich produktów


-możliwości promocji w postaci mini-strony z Państwa portfolio


-możliwości promocji na naszym blogu poprzez wpisy nt. trendów ze świata wyposażenia wnętrz, najnowszych realizacji itp.


-możliwość kampanii promocyjnej w mediach społecznościowych


-funkcjonalne aplikacje użyteczne w Państwa pracy